Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/18/2017   1396/08/27 - شنبه   RSS 

  كد مطلب : 26336 نسخه چاپي  
1396/08/23 10:59 
 فعالیتِ ۳ دستگاه خودروی گشتِ خدمات اجتاعی کرج
 آغاز به کار فعالیتِ ۳ دستگاه خودروی گشتِ خدمات اجتماعی در کرج
   معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج از شروع به کارِ خودروهای فوریت های خدمات اجتماعی در کرج خبر داد.
به گزارش شهر نیوز ؛ سید علی اکبر میروکیلی با اشاره به گشت زنی خودروهای خدمات اجتماعی از روز شنبه گذشته در شهر کرج، اظهار داشت: به همت مدیریت شهری و با تاکید و پیگیری های شهردار محترم، فعالیت ۳ دستگاه خودروی گشتِ فوريت هاي خدمات اجتماعی در سطح شهر کرج آغاز شد.
وی افزود: این خودروها با هدف امنیت بیشتر شهروندان و ایجاد فضای عاری از آسیب های احتماعی از این پس در سطح شهر کرج تردد می کنند و به صورت فعال ضمن بررسی آسیب‌ها و معضلات، اقدامات مورد نیاز را به کار خواهند بست.
وی با اظهار امیدواری از اهتمام ویژه مدیریت شهری به معضلات اجتماعی، گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با تدبير شهردار محترم و حمايت هاي شوراي اسلامي شه اقدامات بسیار خوبی را در حوزه های اجتماعی آغاز کرده که این امیدواری ایجاد شده با آگاهی بخشی و ساماندهی های صورت گرفته، در آینده‌ای نزدیک علاوه بر کاهشِ پیدا کردن معضلات و مشکلات اجتماعی شاهد افزایش شور و نشاط شهروندان باشیم.
 معاون شهردار با اشاره به رویکرد متفاوتِ مدیریت شهری در توجه به سلامت اجتماعی و اجرای مناسب برنامه های فرهنگی اجتماعی برای کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: گشت فوریت های خدمات اجتماعی در بخش های گوناگون مانند کودکان کار، معتادان متهاجر، زنان بد سرپرست و بی سر پرست، متکدیان   و جمع آوری بی خانمان های سطح شهر و ارجاع آنها به مراکز حمایتی ( مددسرا و سامان سرا ) ایجاد شده که امیدواریم بتوانیم اتفاقات قابل قبولی را برای ارتقای امنیت شهروندان به منصه ظهور برسانیم.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با اشاره به فعالیت دو هفته ای خودروهای خدمات اجتماعی یادآور شد: بعد از گذشت دو هفته و با بررسی و جمع بندی نتابج به دست آمده، برنامه اصلی مدیریت شهری برای برخورد با متکدیان و زدودن زشتی ها از سطح شهر با قدرت بیشتری آغاز خواهد شد.

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 17
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.