Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/18/2017   1396/08/27 - شنبه   RSS 

  كد مطلب : 26314 نسخه چاپي  
1396/05/25 13:49 
 اعمال نظارت ویژه و مستمربربازار روزهای کرج!
 اعمال نظارت ویژه و مستمربربازار روزهای کرج!
   رئیس سازمان میادین میوه و تره بار کرج گفت: نظارت بربازارهای روزکرج به شکل مستمرتوسط ناظران تعیین شده انجام می شود.
به گزارش شهر نیوز؛ بهروزورمهمدی رئیس سازمان میادین میوه و تره بارکرج گفت: درحال حاضر بیش از20 بازار روز در کرج فعال است که طبق تمهیدات برنامه ریزی شده و به منظور ارتقاء خدمات رسانی، روزانه تحت نظارت و بازرسی ناظران قرار می گیرند.
این مسئول خاطر نشان کرد: بازارهای روز با توجه به نیاز روزافزون شهروندان و با هدف دسترسی آسان جهت خرید مایحتاج عمومی روزمره در نقاط مخنتلف شهر ایجاد شده اند.
وی، ارائه محصولات با کیفیت مطلوب را از اولویت های مهم سازمان میادین میوه و تره بار ذکر کرد و افزود: بر اساس نرخ گذاری در سازمان میادین دو نوع نرخ برای اجناس قابل عرضه در این بازارها تعیین شده است و فروشندگان نیز ملزم به رعایت این نرخ های مصوب هستند.
این مسئول کیفیت محصولات به هنگام عرضه به خریداران را مهم ارزیابی و بیان کرد: رسیدگی و پیگیری به این موضوع ضرورتی اجتناب ناپذیر است که توسط بازرسان و نظارتهای آنها به شکل جدی انجام می گیرد.
ورمهمدی ادامه داد: در صورت عدم پاسخگویی به موقع ناظران مشکلات و مسائل شهروندان در خصوص خرید کالای بدون کیفیت توسط حوزه بازرسی، روابط عمومی همچنین معاونت اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار بررسی می شود.
این مسئول استقرار ناظرین در بازارهای روز کرج همچنین نظارت های روزانه مستمر از این مراکز فروش را از جمله راهکارهای کاربردی مناسب به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی عنوان کرد.
رئیس سازمان میادین میوه و تره بار کرج با اشاره به نصب تابلو در بازار های روز با عنوان " حقوق شهروندی " اظهارداشت: این تابلو ها با هدف آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص حقوق شهروندی نصب شده است.
وی با بیان اینکه نظارت دراین بازارها به شکل مستمر انجام می شود، گفت: درصورت عدم رسیدگی ناظرین به مسائل و مشکلات احتمالی، شهروندان می توانند با شماره تلفن 2544542 سازمان میادین میوه و تره بار تماس بگیرند و به بیان مشکل بپردازند.
رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج تاکید کرد: مسائل مطرح شده از سوی شهروندان به صورت جدی توسط مسئولان ذیربط پیگیری می شود.
 این مسئول ادامه داد: موضوعات عنوان شده در کمیته انضباطی مطرح می شود و در نهایت نیز با بهره برداران متخلف به طور جدی برخورد می شود.
 
تعداد دفعات مشاهده شده : 115
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.