Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/24/2017   1396/09/03 - جمعه   RSS 

  كد مطلب : 26313 نسخه چاپي  
1396/05/25 13:23 
 شهردارکرج عملکرد مسِئولان شهری رامثبت ارزیابی کرد
 شهردارکرج عملکرد مسِئولان شهری رامثبت ارزیابی کرد
   شهردارکرج گفت: امروزدراین کلانشهرشاهد جهش ترافیکی هستیم؛ چرا که با بهره برداری ازچندین تقاطع غیرهم سطح و ساماندهی معابرشهری، حجم بالای ترافیک درمناطق 12گانه این دستگاه کاهش مطلوبی را داشته وارتقاء زیرساخت های عمرانی ایران کوچک، نقش بی بدیلی را درجهت تسهیل عبورومرورشهروندان ایفا کرده است.
به گزارش شهر نیوز ؛ علی ترکاشوند شهردارکرج عنوان کرد: طی چهارسال گذشته مجموعه مدیریت شهری این کلانشهر اقدامات گسترده ای را در زمینه اجرای پروژه های ترافیکی عمرانی به انجام رساند و توانست پویاتر و فعال تر از گذشته عمل کند.
شهردار کرج با بیان اینکه در این مدت زمان طرح های عمرانی متعدد و چندین تقاطع غیرهمسطح درسطح شهربه بهره برداری رسید، گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج با این باور بود که شهر نیازمند جهشی ترافیکی است و تاکید بر تسریع عملیات عمرانی نیز برای مرتفع ساختن بحران های ترافیکی شهر صورت گرفت.
ترکاشوند با تاکید بر اینکه از اولویت های مجموعه مدیریت شهری، فراهم ساختن زمینه های تردد آسان برای شهروندان است، اظهار داشت: اراده شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج نیز بر اجرای پروژه های ترافیکی مبتنی بر لحاظ کردن سرعت و کیفیت اجرای این پروژه ها بود و در چند سال اخیرهم این مهم با جدیت هر چه تمام پیگیری و محقق شد.
این مسئول ارشد شهری ادامه داد: شهرداری کرج در چهار سال اخیر با اخد مجوز از شورای اسلامی شهر اقدام به اجرای طرح های عمرانی ترافیکی درقالب تقاطعات غیر همسطح کرد و توانست با محقق ساختن جهش ترافیکی و انجام پروژه های متعدد در این حوزه طی بازه زمانی یک یا دوسال از عقب افتادگی در مبحث ترافیک دور شود.
وی یادآور شد: اهتمام مجموعه مدیریت شهری کرج اعم از شورا و شهرداری در مدت زمان مذکور بر این بود که تقاطعات غیر همسطح در این کلانشهر را تا پایان دوره چهارم شورا به سرانجام برساند و افتتاح زیرگذر آیت الله هاشمی رفسنجانی که پروژه ای بزرگ در سطح ملی به حساب می آید همچنین بهره برداری از چند فاز تقاطع غیر هم سطح حصارک نشان از وفای به عهد در این زمینه دارد.
شهردار کرج در پایان با مثبت ارزیابی کردن عملکرد مسئولان اجرایی ذیربط با احداث تقاطعات غیرهمسطح در کرج، عنوان کرد: کاهش زمان افتتاح پروژه های عمرانی نسبت به گذشته از اولویت های مهمی بود که در راس برنامه های اجرایی شهرداری و شورای شهر قرار داشت و در صورتیکه سرعت اجرای طرح های عمرانی ترافیکی تعریف شده برای شهر کرج را زیاد نمی کردیم قطعا در آینده با مشکل جدی ترافیک روبرو می شدیم.

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 133
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.