Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/24/2017   1396/09/03 - جمعه   RSS 

  كد مطلب : 26312 نسخه چاپي  
1396/05/25 12:42 
 میزان آلایندگی کارخانه آسفالت کرج پایین ترازحد معم
 میزان آلایندگی کارخانه آسفالت کرج پایین ترازحد معمول
   رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، با اشاره به میزان بسیار کم آلایندگی کارخانه آسفالت کرج، گفت: میزان آلایندگی کارخانه آسفالت با رعایت استانداردهای موجود ازحد متعارف نیز پایین تر است.
به گزارش شهرنیوز؛  احمدرضا خلوصی رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با بیان این مطلب، گفت: کیفیت آسفالت های تولید شده با توجه به استقرار آزمایشگاه در این کارخانه تا حد مطلوب تضمین می شود.
 
این مسئول در ادامه با اشاره به رعایت استانداردهای زیست محیطی در تولید آسفالت از بازدید و نظارت محیط زیست به طور مستمر از روند اجرای تولید آسفالت در این کارخانه خبرداد و افزود: کیفیت آسفالت تولید شده در کارخانه آسفالت شهرداری کرج توسط آزمایشگاه های مختلف نیز بررسی و تست می شود.
خلوصی بیان کرد: استفاده از مشاور محیط زیست به صورت ماهانه و نظارت برآلاینده ها ازاقدامات مهم این کارخانه محسوب می شود.
وی، ساخت، بهره برداری و کارکرد این مجموعه را بر مبنای آخرین روش های متداول و استانداردهای موجود در دنیا برشمرد و گفت: تاسیسات و تجهیزات به کاررفته درکارخانه آسفالت سازی شهرداری کرج به صورت مکانیزه است که این مهم باعث به حداقل رساندن میزان آلاینده ها می شود.
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، در بخش پایانی سخنان خود با مثبت ارزیابی کردن کیفیت مواد اولیه آسفالت کارخانه، اظهارداشت: این مهم موجب افزایش طول عمر استفاده از آسفالت با توجه به حجم گستره عبور و مرور وسایل نقلیه در کرج می شود.

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 73
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.