Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/24/2017   1396/09/03 - جمعه   RSS 

  كد مطلب : 26299 نسخه چاپي  
1396/03/31 14:11 
 تابستان باخود نمایی کوکب های کوهی آغاز می شود
 تابستان باخود نمایی کوکب های کوهی آغاز می شود
   کاشت یک میلیون بوته کوکب در برنامه طراحی کاشت سازمان درسراسر سطح مناطق 12 گانه قرار گرفته است که طبق برنامه انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ خلق مناظر بدیع در حوزه فضای سبز شهری و ایجاد محیطی پر از شادی و نشاط در دو سال اخیر همواره جزئی از اهداف و برنامه های کلان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بوده است به طوریکه پس از لاله باران شهر کرج در فصل بهار ،این بار کوکب های زیبا در آستانه تابستان در شهر کرج خود نمایی خواهند کرد.
سازمان  سیما، منظر و فضای سبز شهری طی دو سال اخیر اقدام به کاشت 100هزار بوته اختر21 هزار بوته یاس، 19 هزار بوته به ژاپنی و 500 هزار پیاز لاله در فصول مختلف سال و سراسرسطح مناطق 12گانه شهری کرده است که بسیار مورد توجه و علاقه شهروندان قرارگرفته است.
گفتنی است در سال جاری نیز با هدف تداوم خلق سبک نوین مناظر شهری و گل آرایی همچنین آشنایی شهروندان با گونه های مختلف گلهاوگیاهان نسبت به کاشت 166هزارو620 بوته کوکب کوهی در سطح شهر اقدام نموده است که این روزها شاهد خود نمایی این گل های رنگارنگ و زیبا هستیم.
لازم به توضیح است کاشت یک میلیون بوته کوکب در برنامه طراحی کاشت سازمان درسراسر سطح مناطق 12 گانه قرار گرفته است که طبق برنامه انجام خواهد شد و یکی از رویکرد های اصلی این امر ایجاد پیوند انسان و محیط همچنین خلق منظر شهری مطلوب و افزایش روحیه تعلق در شهروند می باشد.

 

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 134
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.