Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/18/2017   1396/08/27 - شنبه   RSS 

  كد مطلب : 26296 نسخه چاپي  
1394/10/05 08:44 
 علی ترکاشوند:
 مدیریت زمان، پروژه های مدیریت شهری را چندین گام پیش برده است
   شهردار کرج با مروری بر عملکرد ماه گذشته شهرداری ایران کوچک، مدیریت زمان را یکی از موثرترین اموری دانست که توانسته است با به دست آوردن جایگاه خود در فضای مدیریتی، شهر را در مسیر توسعه قرار دهد.
به گزارش خبرنگار شهرنیوز، علی ترکاشوند در جلسه شورای برنامه ریزی و اداری شهرداری کرج که در سالن جلسات این دستگاه برگزار شد این خبر را اعلام کرد و بیان داشت: افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهدای پلیس در میدان سابق امام خمینی(ره) با حضور معاون اول رئیس جمهور در ماه گذشته رخدادی بود که امر مدیریت زمان در آن با کیفیت بالایی رعایت شد و توانست نمره مثبتی را برای مدیریت شهری کرج رقم بزند.

وی، ضمن تقدیر از همه نیروهایی که در اجرای این پروژه همکاری کرده بودند، از معاون فنی عمرانی شهرداری بطور ویژه تجلیل کرد و بیان داشت: پروژه مذکور با کیفیت بالا و در کمترین زمان افتتاح شد. این در حالی است که پیش از این تکمیل و احداث طرح های مشابه حداقل دو سال زمان را به خود اختصاص می داد.

به گفته شهردار، برگزاری همایش هفته ملی صنعت حمل و نقل در شهر کرج با همکاری سازمان نظام مهندسی نیز رویدادی بود که در آذرماه امسال برگزار و مورد استقبال مخاطبان امر قرار گرفت.

ترکاشوند با بیان اینکه سخنرانان توانمند و صاحب علم و تجربه در جریان همایش مذکور به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود در حوزه حمل و نقل پرداختند، حمل و نقل را صنعتی بسیار گسترده شامل انواع ریلی، زمینی، هوایی و دریایی دانست که هر یک مختصات و ویژگی های خاص خود را دارند.

این مسئول، به اقدامات انجام گرفته توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اشاره کرد و اذعان داشت: با تصویب مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک شهر کرج در شورای عالی ترافیک، الگوی عملی و مناسبی در اختیار این معاونت قرار گرفته که امیدواریم بتوانیم با سرعت و کیفیت بالایی به اهداف و برنامه های تعیین شده در قالب این مطالعات دست یابیم.

ترکاشوند در عین حال تاکید کرد: ضروری است برنامه های آموزشی و فرهنگسازی ترافیکی در دستور کار معاونت قرار گرفته و این بخش با همکاری معاونت فرهنگی برگزاری طرح های گسترده آموزشی را مد نظر قرار دهد.

وی با یادآوری همکاری موثر معاونت فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج با دانشگاه های صاحب نام کشور، خاطرنشان کرد: می توان از این همکاری برای پیشبرد اهداف آموزشی ترافیکی و حمل و نقل بهره برداری نماییم.
 
تعداد دفعات مشاهده شده : 1141
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.