Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/18/2017   1396/08/27 - شنبه   RSS 

  كد مطلب : 26184 نسخه چاپي  
1394/09/15 22:43 
 شهرنیوز گزارش می دهد؛
  برنامه های دومین روز از نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز اعلام شد
   نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز در دومین روز از آغاز به کار خود، مورد بازدید صنعتگران و دانشگاهیان قرار می گیرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار البرز عنوان کرد: امروز با پیش بینی تمهیدات لازم زمینه برای بازدید دستگاه های اجرایی و دانش آموزان از نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز فراهم شده است.

عباداله کامکار اظهار داشت: هریک از بازدید کنندگان می توانند با توجه به علایق و رشته آموزشی خود با دستاوردهای علمی استان در این نمایشگاه آشنا شوند.

این مسئول ادامه داد: همچنین دکترالساندرو آمادیو نماینده یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) نیز تمایل خود را برای بازدید از غرفه های این نمایشگاه اعلام کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار البرز بیان کرد: وجه تمایز نمایشگاه پژوهش امسال فن بازار بودن آن است که زمینه مبادلات هرچه بیشتر را فراهم می کند، بنابراین صنعتگران می توانند از این فرصت نهایت بهره مندی را داشته باشند.

گفتنی است نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز از 14 لغایت 18 آذرماه سال جاری با 150 غرفه در حوزه های فناوری، اداری اجرایی ، دانشکده ها ، پژوهشکده ها ، شرکت های دانش بنیان ، ایده های برتر و فن بازار دستاوردهای پژوهشی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در کرج برپا شده است.
 
تعداد دفعات مشاهده شده : 864
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.