Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/18/2017   1396/08/27 - شنبه   RSS 

  كد مطلب : 26091 نسخه چاپي  
1394/09/04 11:40 
  اسکندری:
  تفکر بسیجی کشور را در برابر هرگونه تهدید سخت و نرم بیمه می کند
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با گرامیداشت هفته بسیج اظهارداشت: تفکر بسیجی کشور را در برابر بروز هرگونه تهدید سخت و نرم بیمه می کند.

فاطمه اسکندری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه هفته بسیج در درجه نخست متعلق به خانواده های معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران است، بیان داشت: شهدا صاحبان اصلی تفکر بسیجی هستند و این تفکر بر ولایتمداری، دفاع از محرومان و ایستادگی در برابر متجاوزین اصرار دارد.

عضو پارلمان شهری کرج خاطر نشان کرد: هفته بسیج بهترین فرصت برای بازخوانی دستاوردها و اقدامات جهادی بسیجیان ولایتمدار و همیشه در صحنه است؛ چرا که آنها سربازان مقام معظم رهبری بوده و همواره در عمل به رهنمودها و منویات ایشان پیشرو و پیشگام بوده و هستند.

وی از شجاعت، بصیرت، تفکر انقلابی، عملکرد جهادی، ولایتمداری و فداکاری به عنوان خصیصه های اصلی بسیجیان یاد کرد و ادامه داد: ایران اسلامی سرزمین عشق به فرهنگ ایثار و شهادت است و به خود می بالیم که به فرمان تاریخی امام راحل، گامی بزرگ برای تشکیل ارتش 20 میلیون نفری برداشته شد و اکنون آماده ایستادگی در برابر هرگونه تهدید سخت و نرم می باشیم.

اسکندری در ادامه با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی ریسمانی نجات بخش برای عبور کشور از گردنه سخت و دشوار تحریم های اقتصادی است، بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس که قدرت های اسکتباری به حمایت از رژیم بعثی عراق برخاسته و برای در هم شکستن انقلاب اسلامی هم پیمان شده بودند، این آموزه های تفکر بسیجی بود که موجب پیروزی کشورمان بر دشمن متجاوز گردید و باید بدانیم که مسیر دستیابی به قله های رفیع پیشرفت و تعالی از مسیر فرهنگ و تفکر متعالی بسیجی می گذرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در ادامه خواستار بازگوی حقایق هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان و آشنا ساختن ایشان با قهرمانان جبهه های نبرد حق علیه باطل شد و اضافه کرد: جوانان باید بدانند که الگوبرداری از هنرپیشگان و بازیکنان غربی کار صحیحی نیست و نتایج لازم را به دنبال نخواهد داشت، بلکه الگو و قهرمانان واقعی شهد و رزمندگانی هستند که برای رقم زدن داستان های خویش خون سرخ شان را تقدیم کردند و از جان شیرین خود گذشتند تا جان و مال و ناموس ملت در امان باشد.

وی در پایان فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم ملت شریف ایران اسلامی به خصوص بسیجیان و مردم سرافراز ایران کوچک تبریک و شادباش گفت و مراتب ارادت خویش به خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان را ابراز داشت.

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 727
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.