Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/18/2017   1396/08/27 - شنبه   RSS 

  كد مطلب : 26052 نسخه چاپي  
1394/08/13 22:16 
 
  گزارش تصویری/شهردار کرج با شهروندان به گفتگو نشست
   شهردار کلانشهر کرج بررسی و رسیدگی به مشکلات و نیاز شهروندان را اولویت اصلی مدیریت شهری دانست و گفت: وظیفه خطیر مدیران شهری خدمت به شهروندان و تامین نیازهای آنها می باشد.
به گزارش شهرنیوز،  جلسه ملاقات عمومی علی ترکاشوند، شهردار کلانشهر کرج به همراه محمدرضا رضاپور، قائم مقام شهردار ، احدالله احمدی پرگو، معاون معماری و شهرسازی و  فرج الله ایلیات، معاون مالی - اقتصادی شهرداری پای صحبت ها و درد دل های شهروندان نشستند و مشکلات و نیازهای آنها را بررسی کردند.
 
بنابراین گزارشف علی ترکاشوند با یادداشت برداری از گفته های شهروندان، مسائل و موضوعات مطرح شده از سوی آنان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و به منظور پیگیری و بررسی دستوراتی جهت رفع آنها صادر نمود.
 
شهردار کرج  با تاکید بر تکریم ارباب رجوع تصریح کرج: شهرداری یک نهاد خدمت رسان و مردمی است؛ از این رو خدمت به شهروندان و رعایت حق و حقوق شهروندان از وظایف اصلی و خطیر مدیریت شهری است.
 
ترکاشوند با اشاره به احداث پروژه های عمرانی کلان در سطح شهر جلب رضایت شهروندان را از جمله مباحث بسیار مهم و حائز اهمیت این سازمان دانست و افزود: مردم سرمایه های شهر هستند و همکاری و تعامل شهروندان با مدیریت شهری مسیر اجرای پروژه ها را مرتفع می کند و موجب سازندگی و آبادانی در شهر می شود.
 
یادآور می شود، در این نشست به بسیاری از درخواست و تقاضاهای شهروندان حاضر در جسله ملاقات مردمی ترتیب اثر داده شد.
 
 
تعداد دفعات مشاهده شده : 650
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.