Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
12/11/2017   1396/09/20 - دوشنبه   RSS 

  كد مطلب : 21685 نسخه چاپي  
1394/06/02 13:18 
 با برگزاری پنج جشنواره تابستانی تا 10 مهر ماه
 برج میلاد میزبان شادمانی های کوچک و بزرگ
   «جشنواره شهر نشاط» در برج میلاد ارمغان شادی، هنر و ورزش برای شهروندان تهرانی تا 10 مهر اقشار مختلف مردم را به خود جلب می کند.
شهرنیوز:
به گزارش "تهران سما" به نقل از روابط عمومی برج میلاد «جشنواره شهر نشاط» در محوطه برج میلاد در حال برگزاری است. این جشنواره با برپایی مسابقات و سرگرمی هر شب تا ساعت 23 میزبان شهروندان تهرانی است.

این جشنواره از هفتم مرداد آغاز شده و تا دهم مهر ادامه دارد و به صورت پنج جشنواره با عناوین: شهر نشاط، شهر عاشقی، شهر بانو، شهر هنر و شهر علم به فعالیت خود ادامه می دهد.

ایجاد زمین های بازی ویژه کودکان از جمله ویژگی های این جشنواره است که فضایی شاد و بانشاط را برای خانواده های تهرانی به وجود آورده است.

در طول برگزاری جشنواره مجریان با اجرایی متفاوت و طنز گونه فضای جشنواره را برای شرکت کنندگان خاطره انگیز می کنند.

دعوت از هنرمندان و چهره های فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه هایی است که هر شب در محوطه برج میلاد در زمان برگزاری جشنواره صورت می گیرد.

برگزاری مسابقه ماشین های RC، غرفه فروش اسباب بازی، برپایی غرفه های ویژه دهه ۶۰، ایجاد غرفه برای اهدای اسباب بازی به کودکان نیازمند، برگزاری بازی های رایانه ای و برگزاری جشنواره سازه های ماکارونی از دیگر بخش های این برنامه است.

جشنواره های تابستانه برج میلاد با هدف توسعه تفریحات سالم و انسجام گردش های خانوادگی و ترویج آن برپا شده و تاکنون با استقبال خوب مردم مواجه شده است و این جشنواره ها در ادامه استقبال مردمی از جشنواره رمضانی شهر خدا برگزار شد.

جشنواره هنر با محور هفت هنر اصلی و جشن ویژه روز سینما برگزار می شود که و با برپایی نمایشگاه های مختلف هنری از 18 تا 27 شهریور میزبان علاقمندان خواهد بود ضمن آنکه جشنواره روابط عمومی به عنوان هنر هشتم در این جشن با برپایی کارگاه آموزش خبرنگاری برای شرکت کنند کارت خبرنگاری افتخاری صادر می کند.

شرکت در تمامی برنامه های جشنواره تابستانه برج میلاد تهران که بالغ بر 200 عنوان برنامه است برای عموم شهروندان رایگان بوده و پایتخت نشینان می توانند از ساعت 18 تا 23 به برج میلاد تهران مراجعه کنند.

علاوه بر این 200 عنوان برنامه، شهروندان پایتخت همچنین می توانند از سایر برنامه های برج میلاد تهران همچون برنامه روز سینمای برج، بازدید از طبقات مختلف ، دلفیناریوم، سینمای شش بعدی، لیزریوم و ... بازدید داشته باشند و از فضاهای مختلف فرهنگی و اجتماعی برج میلاد تهران استفاده کنند.
 
تعداد دفعات مشاهده شده : 51
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.