Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
11/24/2017   1396/09/03 - جمعه   RSS 

  كد مطلب : 19227 نسخه چاپي  
1393/11/21 15:31 
 سعیدی سیرایی خبر داد:
  رقابت بیش از 10 هزار نفر در مسابقات ورزشی محلات کرج
   مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان مناطق مختلف این کلانشهر از دومین مسابقات ورزشی محلات، از رقابت بیش از 10 هزار نفر از شهروندان در این مسابقات خبر داد.
به گزارش شهرنیوز، حسین سعیدی سیرایی در مراسم افتتاحیه مسابقات محلات که عصر دوشنبه در سالن شهدای چهارصد دستگاه شهرداری کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه رشته فوتسال تاکنون بیشترین آمار ثبت نام را داشته است، تعداد تیم های شرکت کننده در این رشته را 400 تیم اعلام کرد.

این مسئول تیم های نوین البرز، شهیدان قیاس، شهیدان نصیری، شهدای حصارک و جاوید حصارک را از تیم های برتر فوتسال عنوان کرد و گفت: آقایان شرکت کننده در مسابقات آمادگی جسمانی تاکنون 60 نفر، دارت 60 نفر، طناب کشی 120 نفر، کبدی 20 نفر، شطرنج، دوچرخه سواری و بسکتبال هرکدام 50 نفر  بوده اند.

وی تعداد شرکت کنندگان در رشته تنیس روی میز آقایان را 150 نفر ذکر و با اشاره به اینکه تا کنون 320 تیم در رشته والیبال ثبت نام کرده اند، تیم های پست فردیس، شهدای سرحد آباد، شهید عبدالهی و شهید چمران را از تیم های صاحب نام این رشته نام برد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج تعداد تیم های شرکت کننده در رشته های کبدی، دارت، شطرنج و تنیس روی میز بانوان را به ترتیب 10، 60، 30 و 57 تیم اعلام کرد و با اشاره به اینکه رشته آمادگی جسمانی بین بانوان بیشترین آمار شرکت کننده را داشته، تعداد بانوان شرکت کننده در این رشته را 700 نفر عنوان کرد.

این مسئول با بیان اینکه 46 تیم در رشته والیبال بانوان، 20 تیم در بسکتبال و 14 تیم در هندبال شرکت کرده اند، رقابت بین شرکت کنندگان را بسیار نزدیک دانست.

سعیدی افزود: با توجه به سطح بالای مسابقات و شرکت تیم های نامی در این رشته ها، شاهد رقابتی جذاب در مسابقات محلات خواهیم بود.

وی ضمن تقدیر از همکاران خود در سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی و اعضای شورای اسلامی شهر کرج برای حمایت از برپایی این جشنواره ورزشی، به نقش مثبت مسابقات محلات در ترویج ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: مشارکت مدیریت شهری در توسعه ورزش به خصوص از بعد همگانی آن، یک دستاورد ارزشمند برای مدیریت شهری به شمار می آید.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج همچنین با اشاره به آمار بالای شرکت کنندگان در مسابقات محلات سال جاری، اظهار امیدواری کرد: تلاش خواهیم کرد برای سال آینده امکان شرکت بیش از 50 هزار از شهروندان در جشنواره را فراهم آورده و فضای با نشاطی را برای اقشار مختلف خانواده ها ایجاد کنیم.

شایان ذکر است دومین دوره جشنواره ورزشی محلات از روز جمعه با برگزاری همایش دوچرخه سواری در میدان سپاه کرج به طور رسمی آغاز خواهد شد.
 
تعداد دفعات مشاهده شده : 162
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.