Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
12/11/2017   1396/09/20 - دوشنبه   RSS 

  كد مطلب : 1657 نسخه چاپي  
1391/06/20 15:54 
 
 فریدون حسن‌وند استاندار بوشهر شد
   بوشهر - شهرنیوز: با حکم رئیس جمهور و با حضور وزیر کشور فریدون حسن‌وند رسما به عنوان چهارمین استاندار دولت احمدی‌نژاد در بوشهر مشغول به کار شد.
به گزارش شهرنیوز،با حضور مصطفی محمدنجار وزیر کشور، فریدون حسن‌وند نماینده سه دوره مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی رسما به عنوان استاندار جدید بوشهر معرفی شد.

حسن‌وند چهارمین استاندار دولت احمدی‌نژاد در استان بوشهر است که پس از علی افراشته، ابوطالب شفقت و محمدحسین جهانبخش سکان هدایت استان بوشهر را به دست گرفته است.

برای نخستین‌بار در دولت احمدی‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه استانداران جدید و قدیم بوشهر هر چهار نماینده بوشهر حضور داشتند و این نشان از عزم نمایندگان برای تعامل با استاندار جدید است.

حسن‌وند در حالی امروز به ساختمان سرخ استانداری بوشهر می‌رود که تا پیش از این علاوه بر مدیریت اداره اطلاعات در سه شهرستان اندیمشک، شوش و دزفول سابقه اجرایی آنچنانی نداشته است، ضمن اینکه سه دوره نمایندگی در مجلس و ارتباط خوب با دولتمردان و نهاد ریاست جمهوری از وی فردی قدرتمند در عرصه سیاسی ساخته است.

با وجود سابقه سه دوره نمایندگی در مجلس از سوی حسن‌وند باید دید تعامل وی با همکاران سابق خود در استان بوشهر چگونه است چرا که در دولت احمدی‌نژاد همواره نمایندگان استان با استاندار اختلافاتی داشتند که به هیچ وجه نمی‌توان آن را پنهان کرد.

آنچه در روزهای اخیر در مورد حسن‌وند بیان شده این است که وی با نمایندگان استان بوشهر در مجلس جلسه داشته و پیگیری‌هایی هم برای رسیدگی به امور استان انجام داده است و اعلام کرده برای خدمت به مردم عزم خود را جزم کرده و با کسی هم شوخی ندارد.

باید دید این گفته‌های حسن‌وند همانند صحبت‌های کلیشه‌ای استانداران در هنگام معارفه است یا وی برای تسریع در روند توسعه استان بوشهر جدی است.

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 1589
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.