Skip Navigation Links
صفحه اول
سخن شما
اخبار البرز
پيوندها
تماس با ما
12/11/2017   1396/09/20 - دوشنبه   RSS 

  كد مطلب : 1020 نسخه چاپي  
1391/06/02 10:22 
 
 قزوین آماده برپایی نمایشگاه تخصصی در "نیژنی نووگراد" است
   قزوین - شهرنیوز: نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین گفت: تجار و صنعتگران استان برای معرفی کالاهای خود آماده برگزاری نمایشگاه تخصصی در استان نیژنی نووگراد است.

به گزارش شهرنیوز، در دومین روز سفر هیئت تجاری استان قزوین به روسیه عصر روز چهارشنبه یک گروه از تجار قزوینی به همراه محسن مبارکی مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین و نیما بصیری تهرانی نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان با رئیس اتاق بازرگانی شهر نیژنیوگراد روسیه دیدار و گفتگو کردند.

نیما بصیری تهرانی در این نشست اظهار داشت: برای توسعه مبادلات تجاری باید زمینه حل مشکلات بانکی بین تجار دو کشور برطرف شود که در این میان آماده بررسی راهکارهای منطقی این کار هستیم.

وی افزود: برای تامین منافع اقتصادی تجار استانهای قزوین و نیژنی نووگراد باید با امضاء تفاهم نامه و ارزیابی راهکارهای عملیاتی برای توسعه مبادلات به افزایش مراودات دو طرف کمک کنیم.

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین با بیان توانمندی های صادراتی استان تصریح کرد: خشکبار، محصولات کشاورزی ارگانیک، کشمش، میوه و سبزی از جمله توانائیهای صادراتی استان قزوین است که می تواند نیاز روسها را به این کالاها تامین کند.

بصیری یادآور شد: تولید گوشت قرمز و مرغ و لبنیات مرغوب از دیگر ظرفیت های استان قزوین است که در صورت وجود بازارهای مصرف در روسیه برای صادرات کالا اقدام خواهیم کرد.

این فعال اقتصادی از رئیس اتاق بازرگانی و تجار استان نیژنی نووگراد به طور رسمی دعوت کرد تا در سفر به استان قزوین با توانمندی های این منطقه صنعتی ایران بیشتر آشنا شوند.

 
تعداد دفعات مشاهده شده : 231
نظر شما
نام :   *
ايميل :
نظر  شما : *
كد :
*
 

 
 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به بنياد علمي و فرهنگي شهروند مي باشد.